Procvičování učiva na PC

Procvičování učiva na PC

Projekty:

www.kaminet.cz – Stránky věnované výuce českého a anglického jazyka pro žáky se specifickými poruchami učení; SPU; výklad a testy.

www.pravopisne.cz – Zde najdete ucelené diktáty, cvičení, testy a doplňující materiály, díky kterým můžete zlepšit své znalosti češtiny a jejího správného psaní. Pro žáky ZŠ i SŠ.

www.diktaty.cz – Naučte se pravopis! Vyjmenovaná slova, shoda přísudku s podmětem a mnoho dalších cvičení s okamžitou opravou a náhodným generováním cvičení.

www.vcelka.cz – Online aplikace Včelka zlepšuje úroveň čtení a pomáhá při obtížích se čtením, včetně dyslexie.

www.ucimsecist.cz – Za cíl si klade jednoduchou formou interaktivních her naučit děti předškolního a mladšího školního věku základy čtení a práci s písmeny i slovy.

www.matmat.cz – Procvičování matematiky.

www.sskola.cz – Na těchto stránkách najdete spoustu zajímavých odkazů, které můžete využít při vzdělávání druhých nebo taky při sebevzdělávání.

 

APLIKACE PRO ANDROID

Řeč – Logopedie, Cvičení řeči: pro děti zdarma, Výukové kartičky

Dyslexie – Tablexia, Oko hrátky

Dysgrafie – Psaní rukou Google

Pravopis – Nauč se pravopis, Pravopis, Český jazyk – pravopis

Jazyky – Jazyky bez bariér

Pozornost a paměť – Tablexia, Lumosity, Memory game (pexeso)…

Rozvoj dalších funkcí

Minecraft (mód stavitel)

Hidden Objects Game (+procvičení anglické slovní zásoby)

Abeceda pro děti

Prostorová orientace

Kreslení zvířat

20160526_125545

 

 

Jindra Dlabová
Učím v 1. a2. třídě. Podělím se s vámi o praktické rady a zkušenosti z výuky prvňáků. Každé dítě je jiné a všichni potřebují naši pozornost a povzbuzení. Pojďme jim pomoci zažívat ve škole úspěch. Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře
  • Jak připravit dítě na kreslení a psaní

    Jak uvolnit ruce a procvičit prsty pro pěkné kreslení a psaní

    Stáhněte si ebook, který Vás provedete jak připravit dítě na psaní v 1.třídě. Zjistěte, co všechno můžete s vaším dítětem procvičovat, aby hezky psalo. Kromě ebooku se můžete také těšit na mé články, tipy, rady, doporučení na školní tématiku od Mgr. Jindra Dlabová. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit. Vaše osobní údaje budu zpracovávat v souladu se zásadami zpracování osobních údajů. Ochrana osobních údajů
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky